ABC miłości

Wszystko o kondomie

Posted by Agnieszka Mielczarek

Kondom jest środkiem antykoncepcyjnym, za który irzede wszystkim odpowiedzialni są chłopcy. Chroni on sdnocześnie przed niepożądaną ciążą oraz przed AIDS. Zastosowanie i działanie prezerwatywy jest bardzo pro- te: przed stosunkiem chłopak naciąga prezerwatywę na ztywny członek. Podczas wytrysku nasienie zostaje / prezerwatywie. W ten sposób plemniki nie mogą do- •zeć do pochwy. Czy prezerwatywy są naprawdę bezpieczne? Bezpieczeństwo prezerwatywy zależy w dużej mie- te od tego, czy ją prawidłowo zastosujesz. Jeśli przy akupie zwrócisz uwagę na jakość i datę ważności i bę- ziesz wiedziała, jak używać prezerwatyw, wówczas bę- ą bardzo bezpieczne.
Po czym rozpoznam prezerwatywy dobrej jako- Na opakowaniu powinien być napis, że zostały sprawdzone elektronicznie. Czy można używać prezerwatyw z automatów ? Tak, ale nie z automatów, które stoją na wolnym powietrzu. Prezerwatywy wykonane są z lateksu naturalnego produktu, który pod wpływem intensywnych promieni słonecznych lub zimna staje się gąbczasty.
Jak długi jest termin ważności prezerwatyw? Prezerwatywy mają określoną datę ważności. Znajduje się ona albo na opakowaniu, albo na folii. Zwykle prezerwatywy ważne są od trzech do czterech lat, pod warunkiem, że są przechowywane we właściwych warunkach.Czy prezerwatywy można trzymać w portfelu albo w kieszeni spodni? Czy to ich nie uszkadza? Prezerwatywy są bardzo delikatne. W portmonetce mogą być uszkodzone przez monety. Także przesuwanie prezerwatyw w spodniach niezbyt dobrze na nie wpływa. Tak więc lepiej przechowuj prezerwatywy w taki sposób, aby nie zostały uszkodzone. Czy kolorowe i smakowe prezerwatywy są bezpieczne? Czarna prezerwatywa na nagim ciele albo prezerwatywa o smaku wiśniowym jest na pewno o wiele bardziej podniecająca aniżeli zwykła, naturalnego koloru. Także i w tym przypadku należy przestrzegać zasady, aby używać prezerwatyw elektronicznie przetestowanych. Zabawne prezerwatywy czy też na przykład pre- zerwatywy z czułkami rzadko są testowane elektronicznie. Dlatego nie powinno się ich używać.

Znalazłeś się tutaj dzięki współpracy z poniższym serwisem:

Related Post