ABC miłości

Co się dzieje, jeśli prezerwatywa nie pasuje?

Posted by Agnieszka Mielczarek

Prezerwatywy znajdujące się w handlu pasują dla większości mężczyzn i chłopców. Jeżeli są zbyt duże ub za małe, można kupić w sexshopach lub w apte- cach specjalne rozmiary. Dlaczego prezerwatywy często są śliskie? Wiele prezerwatyw nawilża się specjalną substancją, est to konieczne, aby członek lepiej się wsuwał. Nor- nalnie zapewniają to tak zwane krople pożądania. Jed- locześnie substancja ta jest plemnikobójcza. Może ona óżnie wpływać na ciebie. Dlatego przetestuj niektóre prezerwatywy, aby stwierdzić, który rodzaj najlepiej ci dpowiada.
Czy można być uczulonym na gumę ? Rzadko, ale to się zdarza i dlatego dla takich osób rodukuje się prezerwatywy z jelit owcy. Są co prawda ochę droższe, ale za to do wielokrotnego użytku.
Kto powinien być odpowiedzialny za prezerwa- wy, dziewczyna czy chłopak?
Antykoncepcja i ochrona przed AIDS jest zadaniem du partnerów. Dlatego oboje są za to odpowiedzialni. tez kiedy poznajesz kogoś nowego, ważne jest abyś ma zadbała o swoje bezpieczeństwo. Powinnaś więc >sić przy sobie prezerwatywy i obstawać przy ich uży- aniu.
Jak prawidłowo należy używać prezerwatyw? Przy rozrywaniu folii musicie uważać, aby nie uszkodzić prezerwatywy. Najlepiej jest rozrywać folię na rogu. Czasami jest też zrobione odpowiednie nacięcie. Ważne jest, aby przy zakładaniu prezerwatywy, w miejscu, gdzie jest miejsce na spermę, zacisnąć palce, aby nie dostało się tam powietrze i aby mogła tam spłynąć sperma. Jeśli tego nie dopilnujecie, sperma może wypłynąć z boku. Przy zrolowaniu pierścień prezerwatywy musi być na zewnątrz. Należy ostrożnie zrolować prezerwatywę do samego dołu; wtedy nie będzie się ona zsuwać w czasie stosunku. Po wytrysku penis stanie się naturalnie giętki, sflaczały. Przy wyjmowaniu go z pochwy może się zdarzyć, że prezerwatywa się zwinie i zostanie wewnątrz. Dlatego należy koniecznie wyjmować penis, trzymając za pierścień prezerwatywy.

Znalazłeś się tutaj dzięki współpracy z poniższym serwisem:

Related Post