ABC miłości

Miałam spermę na palcach i potem sama siebie pieściłam?

Posted by Agnieszka Mielczarek

Ciąża przez masturbację? Wieczorem w łóżku wspominasz czułe popołudniowe pieszczoty z przyjacielem lotykasz swojego łona. Wtedy nagle przypominasz sobie, że miałaś trochę jego spermy na dłoniach i popadasz panikę: Czy zajdę teraz w ciążę? NIE! Plemniki nie mogą na powietrzu przeżyć dłużej niż trzy godziny. Poza tym: Tymczasem dotykałaś wielu różnych przedmiotów; plemniki już dawno zniknęły z twoich rąk. On całuje mnie z języczkiem? NIE! Pocałunek z języczkiem jest intymną pieszczotą, ale nie prowadzi do ciąży. On wchodzi we mnie od tyłu? TAK! Chłopcy zadają sobie wiele trudu, aby przekonać dziewczynę do stosunku. Nawet jeśli jesteś jeszcze niepewna, pamiętaj, że podczas stosunku płciowego możesz zajść w ciążę w każdej pozycji.
On miał wytrysk poza moją pochwą, ale po półgodzinie dotykał mnie penisem w okolicy pochwy?
TAK! Na członku mogły być jeszcze plemniki, które na powietrzu żyją do trzech godzin.
Kiedy się kochamy on ma założony kondom, ale jego penis na czule zakończenie wchodzi do mojej pochwy? TAK! Kiedy chłopak zdejmuje kondom po stosunku, na członku mogą znajdować się jeszcze plemniki. Po stosunku chłopak powinien każdorazowo umyć dokładnie członek.
Siedzę na poduszce poplamionej spermą? NIE! Plemniki są co prawda bardzo ruchliwe, ale nie na tyle, aby same z siebie przedostały się do pochwy. Ciąża – tajemnica duszy. Wszystkie te pytania, wszystkie te obawy mają najczęściej głębsze podłoże. Nie zawsze za strachem kryje się czysta nieświadomość. Często jest to uczucie winy: „Zrobiłam coś, czego właściwie jeszcze nie chciałam zrobić. W moich pieszczotach posunęłam się za daleko”. Żadna dziewczyna nie chce i nie może się do tego przyznać. Dlatego „karze” się sama strachem, że na pewno jest w ciąży! Cokolwiek robisz — całujesz się, dotykasz, przytulasz — posuwaj się tak daleko, jak naprawdę chcesz. Kiedy rzeczywiście pragniesz przespać się z przyjacielem, wówczas ważne jest tylko jedno: właściwe zabezpieczenie.

Znalazłeś się tutaj dzięki współpracy z poniższym serwisem:

Related Post