ABC miłości

Dla chłopców

Posted by Alicja Nowicka

Petting jest także dla chłopców tą formą pieszczot, która jest często o wiele piękniejsza niż sypianie ze sobą. Oczekują oni raz delikatnych pieszczot, raz zabawnych, innym zaś razem niezwykle namiętnych. Przyjaciółka też może być aktywna. Chłopcy mogą uprawiać petting także z dziewczyną, z którą nie są zbytnio związani. Chłopak nie czuje się związany z dziewczyną dlatego tylko, że uprawiał z nią petting. Plotki — chłopcy plotkują z przyjaciółmi o seksualności i dziewczynach, ale najbardziej intymne sprawy zatrzymują dla siebie. Punkty erogenne to członek, podeszwy stóp, wewnętrzna strona ud, okolice pępka, kręgosłup, szyja, kark, małżowiny uszne.
Seksualność chłopców jest z powodu innych hormonów zwykle bardziej agresywna. Zachowanie seksualne dziewcząt jest w przeciwieństwie do zachowania chłopców bardzo powściągliwe. Dlatego też chłopcy wydają się być często zbyt gwałtowni. Z drugiej strony tęsknią za prawdziwym partnerstwem — dla chłopców często >ą to sprzeczności nie do pogodzenia.
Wierność jest ważna dla chłopaków, kiedy są po uszy zakochani. Wtedy wymagają absolutnej wierności od przyjaciółek. Odpowiednie zachowanie w stosunku do dziewczyny ycale nie przychodzi chłopakowi łatwo. Są oni tak samo ękliwi jak dziewczyny i także obawiają się odtrącenia.
Antykoncepcję chłopcy uważają za wspólną spra- vę. Większość z nich jednak nie przepada za prezerwatywami. Prośba chłopców do dziewcząt: mówcie wyraźnie, zego chcecie! Pozycja miłosna X jest niewyobrażalnie piękna. Kiedy chłopak wsunie sztywny członek do pochwy dziewczyny, leżą oboje bez ruchu. Chłopiec tylko wtedy porusza się w pochwie, jeśli poczuje, że członek traci sztywność. Ta intymna samotność we dwoje może trwać nieskończenie długo. Chromosom Y odpowiedzialny jest za pewną niewielką różnicę. Tylko para chromosomów płciowych, u dziewcząt składająca się z dwóch chromosomów X, a u chłopców z jednego chromosomu X i jednego Y, różni mężczyznę od kobiety. Pieszczoty pożądane są zarówno przez chłopców, jak i dziewczęta.

Znalazłeś się tutaj dzięki współpracy z poniższym serwisem:

Related Post