ABC miłości

Czego chłopcy oczekują od dziewcząt?

Posted by Alicja Nowicka

Ponieważ z tego ważnego rozdziału o pettingu powinnaś dowiedzieć się nie tylko o sobie, w tej części znajdziesz wszystko na temat tego, jak chłopcy widzą miłość i czego oczekują od dziewcząt.
Tak jak kiedyś aktywności oczekuje się od chłopców. Oni jednak chcieliby, aby i dziewczyny były aktywne w miłości. Roszczenie przez dziewczynę praw do chłopaka niszczy jego przywiązanie. Chłopcy nie chcą być niczyją własnością. Cunnilingus jest chętnie praktykowaną przez chłopców grą miłosną, podczas której pieszczą oni ustami i językiem organy płciowe dziewczyny. Chłopcy chcieliby także, żeby dziewczyna pieściła penis ustami i językiem (Fellatio). Długotrwałe przyjaźnie są także cenione przez chłopców. Lecz w młodych latach często zmieniają oni partnerki.
Pierwszy stosunek jest przez 70% chłopców bardzo dokładnie zaplanowany. Pierwszy raz jest bardzo istotnym wydarzeniem i chłopak chciałby je przeżyć i dziewczyną, którą naprawdę kocha.
Radość jest w przyjaźni i miłości bardzo pożądana. W łóżku należy się śmiać. Dobry w łóżku — dla chłopców nie oznacza to koniecznie orgazmu ani akrobatycznych wyczynów w łóżku. Oznacza to: bawić się w nowe gry miłosne, sprawiać niespodzianki partnerowi. Pozwolić się też zadziwić swojej przyjaciółce. Rozmawiać o seksie. Szczerze mówić o swoich uczuciach. Homoseksualizm jest jeszcze dla wielu chłopców tematem tabu. Aby nie zostać uznanym za cwela, wielu chłopców podkreśla swoją męskość. Kocham Cię! Takie zdanie wypowiada chłopak będący w świetnej formie. W takim momencie naprawdę tak myśli. Dziewica czy nie? Dla chłopców odpowiedź na to pytanie nie ma zbyt dużego znaczenia. Nie muszą być koniecznie pierwszym kochankiem dziewczyny.
Całowanie zajmuje wysoką pozycję u chłopców. Całują bardzo intensywnie i z wielką fantazją.
Igraszki miłosne są bardzo ważne dla chłopców. Mają oni bardzo żywiołową naturę także w miłości. Chcieliby, aby przyjaciółka czerpała przyjemność z odmiany i aktywności. Masaż — na to godzi się każdy chłopiec. Obojętnie, czy sam jest czule masowany, czy też on masuje swoją przyjaciółkę. Nie —jeszcze nie jestem gotowa. Nie chcę jeszcze pettingu, jeszcze nie chcę z tobą spać. Jasne, że to nie zniechęca chłopaka. Wręcz przeciwnie: bardziej imponuje aniżeli bierne przyzwolenie na pieszczoty.
Orgazm nie stanowi najczęściej problemu dla chłopców. Natura tak to urządziła, że orgazm osiągają oni łatwiej niż dziewczyny. Mimo to pragnęliby, aby i dziewczyna osiągnęła orgazm. Bardzo im pomaga, jeśli dziewczyna powie, jakie pieszczoty szczególnie ją podniecają.

Znalazłeś się tutaj dzięki współpracy z poniższym serwisem:

Related Post