ABC miłości

Dwanaście wskazówek, aby całowanie stało się jeszcze piękniejsze

Posted by Agnieszka Mielczarek

Całowanie należy do pierwszych doświadczeń seksualnych związanych z inną płcią. Strach przed tym, że można zrobić coś nie tak, jest duży — i jest związany z tym doświadczeniem. Mimo wszystko: W „nagłych wypadkach” nauczysz się całować w kilka sekund.  Stosunek intymny bez uczucia jest możliwy. Pocałunek bez uczucia nie jest możliwy! Jeśli nie lubisz chłopca, z którym się całujesz, jeśli nie czujesz nic do niego, pocałunek z języczkiem będzie dla ciebie wstrętny.
Podczas pocałunków istnieje wiele rodzajów zabaw. O wiele więcej aniżeli podczas sypiania ze sobą. Dlatego każda para musi znaleźć właściwą dla siebie, fantazyjną technikę całowania. Do tego potrzeba wiele wspólnych ćwiczeń. Dzikie, szalone pocałunki, tzw. długie pocałunki, są najczęściej jawną informacją o uczuciach. Pocałunki to nie klej. Jeśli pocałujesz chłopca np. na przyjęciu albo w dyskotece, nie wyciągaj z tego fałszywych wniosków. Nie myśl, że jeżeli już się całowaliśmy, to na pewno się kochamy i automatycznie staliśmy się parą. Nawet jeśli zaiskrzyło po pierwszym razie, nie zbliżaj się zbyt intymnie. Oczekiwanie podwyższa napięcie. Całuj tylko wtedy, jeśli jest odpowiednia ku temu atmosfera i oboje macie na to ochotę. Nie wstydź się zapytać, w jakich miejscach najbardziej podniecają twojego partnera pocałunki i pieszczoty. Zamieniajcie się rolami. Najpierw jedno niech całuje, a drugie niech rozkoszuje się pieszczotami. Potem odwróćcie role.
W czasie wszystkich igraszek związanych z pocałunkiem zmieniajcie sposób całowania. Całujcie raz delikatnie, raz gwałtownie, raz namiętnie. Taka zmiana zwiększa podniecenie. Pocałunek nie musi być koniecznie aktem wstępnym do stosunku cielesnego. Podczas całowania może powstać głębokie, duchowe połączenie. Dziewczęta rozkoszują się pocałunkami, nie bojąc się, że dojdzie do stosunku. Chłopakowi całowanie także sprawia dużo przyjemności, ale on chciałby od razu zdobyć dziewczynę. Całuj go tak długo, jak długo będzie ci się podobało, ale nie zmuszaj się do niczego więcej. AIDS przez pocałunek z języczkiem? Pocałunki z języczkiem mogą być czasami ryzykowne. Jeśli ktoś jest zarażony wirusem HIV, to wirus ten zawarty jest także w ślinie. Jednak koncentracja wirusów jest zwykle zbyt mała, aby mogło dojść do zakażenia. Dotychczas nie jest znany przypadek, aby ktoś zaraził się przez pocałunek.

Znalazłeś się tutaj dzięki współpracy z poniższym serwisem:

Related Post