ABC miłości

Co robić, aby petting był piękny?

Posted by Agnieszka Mielczarek

Petting nie zastępuje sypiania ze sobą. Przeżycie rozkoszy jest jednak takie samo jak w czasie stosunku intymnego. Nie pozwól, aby petting stał się rutyną. Może być czasem łagodny, czasem dziki, raz namiętny, a kiedy indziej jak święto zmysłów. Śmiech jest wskazany. Im więcej szaleństw i śmiechu w czasie pettingu, tym lepiej. Przy pettingu można się bardzo dużo dowiedzieć o własnym ciele, reakcjach seksualnych partnera — więcej niż podczas sypiania ze sobą. Celem pettingu nie jest wzajemne doprowadzenie się do szczytowania, tylko głaskanie, pieszczoty, dobre samopoczucie u boku partnera. Petting może trwać wiele godzin. Ważne jest zaciszne miejsce. Na początku pettingu nie rozbierajcie się. To byłoby za dużo i za szybko. Co najwyżej można dotykać się pod ubraniem.
Dziewczęta mogą być tak samo aktywne w czasie pettingu jak chłopcy, aby pokazać przyjacielowi, jak bardzo partner je podnieca. Dziewczynie, która zachowuje się pasywnie w czasie pettingu, grozi niebezpieczeństwo, że chłopak posunie się za daleko. Dziewczyna, która bierze czynny udział w pettingu, może w każdej chwili powiedzieć chłopcu: „Stop, jeszcze nie jestem do tego gotowa!”.
Rozmowa jest najlepszą gwarancją udanego pettingu. Mówcie sobie, jakie pieszczoty wam odpowiadają Zamieniajcie się rolami: raz bierzcie aktywny udział w pieszczotach, a raz zachowujcie się biernie. Dziewczynie, która już poznała reakcje swego ciała przez masturbację, łatwiej jest wyrażać swoje pragnienia przyjacielowi i „prowadzić” go.

Znalazłeś się tutaj dzięki współpracy z poniższym serwisem:

Related Post