ABC miłości

Podglądanie

Posted by Alicja Nowicka

Dziewczęta: Do pewnego określonego momentu dziewczęta są obserwatorkami innych. Oglądamy w kinie erotyczne sceny miłosne i podniecamy się erotycznymi filmami. Wcześniej przypuszczano, że tylko mężczyźni mają pociąg do podglądania innych. Tymczasem odkryto, że i kobietom oglądanie seksu sprawia przyjemność. Dopiero wtedy, gdy skłonność do podglądania kogoś innego jest większa niż chęć osobistego przeżywania stosunku, mówi się o dewiacji seksualnej.
Chłopcy: Czy istnieją różnice pomiędzy obserwatorami kobietami a mężczyznami? Twierdzi się, że mężczyźni wolą peep-shows, mocny seks, jednoznaczne fotografie. Ciekawość oglądania jest u kobiet równie intensywna jak u mężczyzn, z tym jednak, że czynią to z większą fantazją i ekspresją.
Podniecenie Dziewczęta: Miękkie kolana, bicie serca, uczucie trzepotania w brzuchu. Znasz te odczucia, kiedy chłopak bardzo ci się podoba. Stajesz się wówczas podniecona. Naukowcy twierdzą, że podniecenie uzależnione jest od pewnej substancji chemicznej, która zostaje wydzielona z ośrodka czuciowego mózgu. Kiedy te chemikalia miłości zostaną uwolnione, druga osoba staje się dla nas szalenie pociągająca, atrakcyjna, ciało nasze zaczyna szaleć. Przy silnym podnieceniu seksualnym w „dole” czujesz wilgoć. Oznacza to, że z pochwy wydziela się płyn.
Chłopcy: Chłopcy podniecają się często i szybko. W rezultacie członek twardnieje. Budzą się np. ze sztywnym członkiem. To „poranne mleczko” powstaje z porannego ciśnienia pęcherza moczowego. Chłopcy podniecają się nawet, wykonując pewne ruchy przy uprawianiu sportu, wskutek wibracji przy jeździe na motorze, przez ocieranie dżinsów — a także kiedy spojrzą na dziewczynę, która im się podoba. Polucje nocne Dziewczęta: U dziewcząt nie występują polucje nocne. Jako polucje określa się mimowolny nocny wytrysk nasienia. Chłopcy często to przeżywają na początku okresu dojrzewania, we śnie, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, do chwili, kiedy rankiem ujrzą wilgotną plamę na prześcieradle. Dziewczyna może mieć sny erotyczne, które szczególnie mocno ją podniecają, może także odczuwać tak duże pożądanie, że będzie się sama pieścić. Chłopcy: Kiedy po raz pierwszy chłopcu przydarzy się polucja nocna, jest bardzo zdziwiony, nieprzyjemnie poruszony, a nawet przerażony, widząc mokrą plamę w łóżku. Te nocne wytryski są nieodłączną częścią okresu dojrzewania. Nie oznacza to jednak, że chłopiec jest całkowicie „oversexed”. Winę za to ponoszą szalone wahania hormonalne.

Znalazłeś się tutaj dzięki współpracy z poniższym serwisem: