ABC miłości

Pieprzenie

Posted by Alicja Nowicka

Dziewczęta: Pieprzenie w języku potocznym oznacza współżycie seksualne. Istnieje wiele słów na określenie miłości, seksu: zbliżenie cielesne, stosunek płciowy, stosunek intymny, uprawianie miłości — a także mocne słówka wzięte z języka potocznego jak: dymanie, spółkowanie, kłucie, ruchanie, rżnięcie, dmuchanie. To tylko mały wycinek istniejących wyrażeń. Dziewczęta uwielbiają romantyczne słowa w miłości. Przy czym nie ma tu żadnych granic dla własnej fantazji. Sama możesz wynaleźć słowa określające miłość i seks. Chłopcy: Chłopcy lubią używać mocniejszych słów, jeśli chodzi o seks, zwłaszcza wśród kumpli. Zawsze jednak są to przechwałki. Chłopiec zna dość dobrze granice i wie, że przyjaciółce nie zaimponuje grubiań- skimi słowami. Poczęcie
Dziewczęta: Poczęciem nazywa się moment, w którym żeńska komórka jajowa połączy się z plemnikiem. Chłopcy: Udział chłopca: Jego plemnik zapładnia żeńską komórkę jajową.
Poczucie winy Dziewczęta: Poczucie winy — straszny chaos uczu ciowy u dziewcząt, kiedy odkrywają swoją seksualność. Wiele dziewcząt ma poczucie winy, kiedy same się zadowalają. Obawiają się, że mogą wpaść w nałóg, jeśli będą to robić zbyt często. Dziewczęta często też obarczają się poczuciem winy, kiedy na przykład podczas pettingu nie powiedzą w porę „nie” i posuną się dalej, niż by chciały. Albo kiedy na prywatce pod wpływem alkoholu pozwolą sobie na pieszczoty. Poczucie wstydu może być wywołane wychowaniem nastawionym przeciwko seksowi. Nie powinnaś obarczać się poczuciem winy. Akceptuj to, co robisz. Nawet jeśli podejmiesz złą decyzję, bierz za to pełną odpowiedzialność — będzie to dla ciebie nauka i następnym razem zrobisz to lepiej.

Znalazłeś się tutaj dzięki współpracy z poniższym serwisem:

Related Post