ABC miłości

Laura, lat 13

Posted by Agnieszka Mielczarek

Osiągam przepiękne doznania, kiedy krzyżuję nogi i silnie napinam, a następnie rozluźniam nięśnie ud. Jeśli robię to wystarczająco rytmicznie, rzeżywam nawet orgazm. Niedawno moja mama na- ryła mnie, kiedy to robiłam. Popatrzyła zdziwiona, a ja .dałam atak kaszlu. Gabi, lat 18: Przez pieszczenie samej siebie dowiedziałam się, jak odczuwa moje ciało i jak pragnie dczuwać.
Olivia, lat 15: Odkrywanie własnego ciała rozwija eksualność. Kiedy nauczyłam się dotykać siebie samej, ie obawiam się już dotykać chłopca. Katrin, lat 17: Jeśli ma się poczucie winy z powoli masturbowania się, nie można też czuć się całkiem ’ołnym, kiedy gładzi się i kocha chłopaka.
Lena, lat 18: Jak można kogoś kochać albo zado- 'olić, jeśli nie potrafi się zadowolić samego siebie? Wiele dziewcząt przeżywa zaspokojenie siebie ja- o coś pięknego, pozytywnego i wzbogacającego. Przyjemnie jest: Czuć własne ciało, odkrywać je, czerpać z niego rzyjemność. W sposób naturalny określić swój stosunek do włas- îgo ciała. Kochać siebie samą. Odczuwać własne podniecenie seksualne.  Ważne jest, aby samemu się pieścić, uczynić coś dobrego dla własnego ciała, aby osiągnąć zadowolenie i pewność. Seksualność to zmysłowość, erotyka, napięcie rozkosz. Możesz przeżyć to z kimś innym, ale także sama ze sobą. Kto czerpie zadowolenie z własnego ciała, temu łatwiej jest poczuć się dobrze w związku miłosnym. Doświadczenie głaskania siebie samej, wyczuwanie wrażliwych punktów, wyczuwanie napięcia, dotykanie własnej skóry i sprawianie sobie przyjemnych wspaniałych doznań czyni każdą dziewczynę bardziej wrażliwą w związku miłosnym z chłopcem.

Znalazłeś się tutaj dzięki współpracy z poniższym serwisem:

Related Post