ABC miłości

Iris, lat 14

Posted by Agnieszka Mielczarek

Pewnego wieczoru zjawił się przed moimi drzwiami. Znałam go z boiska do gry w piłkę nożną. Poszliśmy na spacer i po drodze rozmawialiśmy. Byłam w siódmym niebie. Poczułam przypływ gorąca, kiedy u- jął moją dłoń. Wtedy po raz pierwszy przeżyłam pocałunek. Ogarnęła mnie fala szczęścia. Jego ręka powędrowała pod moją bluzkę, delikatnie gładził moje plecy, następnie jego ręka powędrowała w górę, dotknął moich piersi. Poczułam to jak lodowaty prysznic. Zdrętwiałam, odwróciłam się i wymamrotałam: „Tak nie”, po czym poszłam dalej. Jak odurzona. Przez dłuższą chwilę biegł truchtem za mną. Potem wziął mnie za rękę. Stanęłam, patrząc w ziemię. Jak z oddali słyszałam jego słowa: „Za bardzo się pospieszyłem, przykro mi”. Objął mnie, a ja położyłam głowę na jego ramieniu. Poczułam, jak wzbiera we mnie fala czułości. On mnie zrozumiał.
Sina, lat 14: Panicznie bałam się pierwszego pocałunku. Że zrobię coś nie tak. Że chłopak mnie wyśmieje. Kiedy zdarzyło się to z Tomem, zorientowałam się dopiero po 10 sekundach.
Anne, lat 13: Swój pierwszy pocałunek wyobrażałam sobie romantycznie jak w kinie. Kiedy po raz pierwszy poczułam język chłopaka w moich ustach, byłam bardzo przestraszona i wydawało mi się to wstrętne. Pamela, lat 14: W czasie pierwszego pocałunku zgubiłam okulary, bo oboje byliśmy trochę niezręczni. Śmieliśmy się bardzo — bariera została przełamana. Eva, lat 15: Pierwszy raz całowałam się w czasie wakacji — było to na plaży. Nigdy nie wyobrażałam sobie, że robi to takie wspaniałe wrażenie. Jutta, lat 15: Byłam w nim nieprzytomnie zakochana. Byliśmy razem niezwykle szczęśliwi. Lecz kiedy pierwszy raz mnie pocałował, byłam całkowicie zimna i nic nie czułam. Bardzo źle się zachowałam. Natychmiast pod byle pozorem zerwałam z nim. Jana, lat 17: Nasze arie pocałunków są bardzo intensywne i niezwykle intymne. Znamy się już bardzo długo. Kiedy on pieści całe moje ciało wargami i językiem, robi to bardzo powoli i z przyjemnością. Wtedy czuję, że cała jestem piękna, bo on tak chętnie mnie całuje i dotyka.

Znalazłeś się tutaj dzięki współpracy z poniższym serwisem:

Related Post