ABC miłości

Inga, lat 17

Posted by Alicja Nowicka

Bardzo mi się podoba, kiedy jest romantycznie. Muzyka, przyjemne światło, pachnące świece. Wzajemne rozbieranie, dotykanie całego ciała i pieszczoty. Lubię czuć bardzo blisko siebie całkiem nagie ciało przyjaciela. Mówimy sobie czułe słówka. On mówi mi, jak mu się podobają moje piersi, moja skóra, moje uda. Ja mówię mu, jak bardzo podnieca mnie jego pupa, jak wspaniałe są je go muskularne ramiona. W moim pokoju znajduje się olbrzymie lustro i często spoglądamy w nie podczas pieszczot. Potem delikatne, wilgotne pocałunki całego ciała. On całuje również moje łono, łechtaczkę, a ja jego członek. Kiedy jestem silnie podniecona, mam ochotę gryźć całe jego ciało, naturalnie nie za mocno. Prawie zawsze leżę na plecach, kiedy on wprowadza swój członek. To wszystko, co się dzieje przedtem, uważam za znacznie bardziej podniecające aniżełi sam finał.
Estera, lat 15: Lubię, kiedy mój przyjaciel wsuwa członek bardzo delikatnie. Rozkoszuję się wtedy powolnymi pchnięciami penisa. Liii, lat 16: Najbardziej mi się podoba, kiedy przyjaciel dotyka czubkiem członka mojej łechtaczki i okolic wejścia do pochwy, zanim wsunie się we mnie.
Karen, lat 18: Najbardziej mi się podoba, kiedy mój chłopak leży na plecach. Ja siadam na nim, jego członek wchodzi do mojej pochwy. Mogę pieścić jego piersi, ramiona. Kiedy on uniesie głowę, może ssać moje brodawki. Lesli, lat 16: Uwielbiam, kiedy przyjaciel wchodzi we mnie od tyłu, bo mogę wtedy jednocześnie głaskać swoją łechtaczkę. Melania, lat 15: Najbardziej lubię siedzieć na chłopaku i czuć w pochwie jego twardy członek. Odsuwam się, najdalej jak mogę, a on głaszcze delikatnie moją łechtaczkę. Erika, lat 18: Dla mnie najpiękniejsze jest to, kiedy jego sztywny członek wchodzi we mnie, a moje ręce pieszczą jego wsuwający się penis.

Znalazłeś się tutaj dzięki współpracy z poniższym serwisem:

Related Post