ABC miłości

Dziewczyna sama musi ponosić odpowiedzialność!

Posted by Alicja Nowicka

Nie. Chłopak może być współodpowiedzialny, jeśli np. pójdzie z tobą do ginekologa po poradę i będzie przypominał ci o prawidłowym zażywaniu tabletek. Pigułki nie można zażywać przez lata!
Pigułkę można zażywać przez lata. Po odstawieniu pigułki możesz jednak natychmiast zajść w ciążę. Badania medyczne o szerokim zasięgu wykazały, iż nawet po wieloletnim zażywaniu pigułki nie mają niekorzystnego wpływu na organizm kobiety. Badano występowanie chorób kobiecych u kobiet, które zażywały pigułki antykoncepcyjne, i u kobiet, które nigdy nie brały pigułek. Wynik: Zmiany w piersiach oraz nowotwory jajników i macicy rzadziej występowały u kobiet zażywających pigułki antykoncepcyjne. Nie stwierdzono żadnych różnic w częstotliwości występowania raka piersi i chorób układu krążenia. Ryzyko zawału serca przy zażywaniu pigułki! Szesnastoletnia dziewczyna paląca 10 papierosów dziennie jest zagrożona przez papierosy, a nie przez pigułkę. Czynniki zwiększające ryzyko: palenie nałogowe, wysokie ciśnienie krwi, nadwaga. Dziewczęta i kobiety, których te dolegliwości dotyczą, powinny zrezygnować z zażywania pigułek. Odrzucenie z powodu doświadczeń na zwierzętach! Nie. Pigułki antykoncepcyjne są na rynku już od trzydziestu lat. Czasy doświadczeń na zwierzętach minęły bezpowrotnie. Nie mogę połykać żadnych tabletek!
Kto nie może połknąć tabletki, po prostu nie chce jej zażywać. W porządku. Ale ochrona łączy się ściśle z twoją wolą — nie jest winna ta mała pigułka.

Znalazłeś się tutaj dzięki współpracy z poniższym serwisem:

Related Post