ABC miłości

Czy to normalne, że tak dużo marzę?

Posted by Alicja Nowicka

Gerdi, lat 15: Siedzę na lekcji i marzę. Moje najpiękniejsze i najczęstsze marzenie: wyobrażam sobie, Że potrafię latać. Wylatuję przez okno i oglądam świat z lotu ptaka. Wyobrażam sobie wszystkie możliwe rzeczy, także pieszczoty z chłopcami. Dzienne marzenia są nie tylko normalną rzeczą, ale mają także niewyobrażalnie wielkie znaczenie. Niebezpieczeństwo powstaje wtedy, gdy rzeczywistość nie przynosi ci już radości, nie lubisz się już śmiać razem z przyjaciółką, zaniedbujesz szkołę, a w domu nic cię już nie interesuje. Czy to normalne, kiedy jednocześnie kocham się w czterech chłopcach? Doris, lat 15: W Żaden sposób nie mogę się zdecydować na jednego z. nich. W pierwszym podoba mi się poczucie spokoju i bezpieczeństwa. W drugim podoba mi się jego przedsiębiorczość i zamiłowanie do przygód. W trzecim męskość, a z czwartym mam wiele wspólnego. Jest rzeczą normalną, że czujesz się przywiązana do zbyt wielu chłopców. Słowo „miłość” nie bardzo jednak tutaj pasuje. Czy to normalne, że codziennie się masturbuję?
Lena, lat 14: Niedawno odkryłam, jakie piękne doznania odczuwam, kiedy ciepłą wodą pod prysznicem myję mój narząd rodny. Mam ochotę robić to każdego dnia. Jest to prawie jak namiętność. Nawet jeśli pragniesz masturbować się codziennie, to jest całkowicie normalne. Tak samo normalne jest, że dziewczyna nie ma na to wcale ochoty. Czy to normalne, że w wieku 17 lat jeszcze się nie całowałam? Wilma, lat 17: Tak bardzo tęsknię za przyjacielem. Co prawda wiele razy byłam już zakochana, ale zawsze w nieodpowiednim chłopaku. Jeden był za stary, inny miał przyjaciółkę, jeszcze inny nie chciał mieć ze mną nic wspólnego. Naprawdę nie jestem brzydka, a jeszcze nigdy nie całowałam się z chłopakiem. Jest całkiem normalną rzeczą, że seksualność każdej dziewczyny rozwija się w tempie indywidualnym. Kiedy już nadejdzie twój czas, kiedy będziesz chciała się całować, wtedy na pewno będziesz się całować. Czy to normalne, że szaleję z zazdrości?
Nina, lat 18: Kiedy widzę mojego chłopaka, jak tańczy albo rozmawia w dyskotece z inną dziewczyną, mam ochotę wydrapać jej oczy. Jestem niezwykle za-Ta książka mówi nie tylko o tobie i o miłości, ale opowie ci także co nieco o chłopcach. Dziewczęta i chłopcy przeżywają przyjaźń, miłość, seks i rozkosz w całkiem odmienny sposób. Dlatego litera po literze dowiesz się, jak chłopcy
dziewczęta odczuwają i przeżywają przyjaźń, miłość, seks i rozkosz. To, co masz przed sobą, to po prostu leksykon szczęśliwej miłości. Kiedy dotrzesz do litery Z, będziesz wiedziała wszystko o sobie, o chłopcach o miłości.

Znalazłeś się tutaj dzięki współpracy z poniższym serwisem: