ABC miłości

Czy błonę dziewiczą muszę przerwać z impetem?

Posted by Agnieszka Mielczarek

Nie. Błona dziewicza jest tak elastyczna, że często chłopak przy wchodzeniu wcale jej nie czuje. Jeżeli nie udaje mu się wsunąć członka do pochwy, to jest to spowodowane zbyt dużym zdenerwowaniem dziewczyny, która nie może się wtedy otworzyć. Rzadko zdarza się, że błona dziewicza jest aż tak gruba, iż chłopak nie może jej przerwać. Jeżeliby tak się stało, wówczas musi ją przeciąć lekarz ginekolog. Jest to małe cięcie, które przeprowadza się pod miejscowym znieczuleniem. Czy będzie ją bolało? Może boleć, jeśli dziewczyna nie będzie odprężona. Jeżeli gra wstępna będzie wystarczająco długa i czuła, szybko nastąpi podniecenie seksualne; pochwa sta-
nie się wilgotna i przyjmie bezboleśnie albo prawie bezboleśnie członek. Jeśli mimo to dziewczyna będzie odczuwała ból, wówczas chłopak powinien wysunąć członek i wsunąć go tylko tak głęboko, jak będzie chciała przyjaciółka. Nie musi jej pozbawiać dziewictwa jednym ruchem, ale spokojnie może próbować wiele razy. Jak powinienem poruszać się w pochwie? Członek należy wsuwać i wysuwać na zmianę płytkimi i głębokimi pchnięciami. Czy nie osiągnę zbyt szybko orgazmu?
Być może. To jest naturalne. Jeżeli chłopak jest podniecony, szybko osiąga orgazm. Natura jednak tak to urządziła, że po chwili odpoczynku możliwe jest drugie podejście. Czy w ogóle uda mi się osiągnąć orgazm? Prawdopodobnie tak. 86% chłopców przeżywa orgazm podczas pierwszego stosunku. Co się stanie, jeśli ona wyobrażała sobie to zupełnie inaczej? Nic. Ważne jest, abyście porozmawiali na ten temat następnym razem zrobili to inaczej. Jak mam się potem zachować?
Weź przyjaciółkę w ramiona i zapytaj, jak się czuła, powiedz też otwarcie i szczerze, co ty w tym czasie czułeś.

Znalazłeś się tutaj dzięki współpracy z poniższym serwisem:

Related Post