ABC miłości

Co dziewczęta odczuwają podczas szczytowania?

Posted by Agnieszka Mielczarek

Alina, lat 16: Wszystko, co prowadzi do orgazmu, jest niebiańskie. Jestem niesłychanie szczęśliwa, ż,e sama mogę sobie sprawić tę przyjemność. Wtedy fantazja nie ma granic. Birgit, lat 15: Kiedy sama się zadowalam, orgazm jest dla mnie wyzwoleniem. Tak jakbym tańczyła sama ze sobą.
Jessica, lat 16: Orgazm jest wspaniałym uczuciem szczęścia i nie można go z niczym porównać.
Janina, lat 16: Kiedy przyjaciel doprowadzi mnie dotykaniem do orgazmu, moje ciało i umysł zalewa szumiące, kipiące morze wrażeń. Linda, lat 18: Orgazm — najfantastyczniejsze uczucie, jakie kiedykolwiek przeżyłam. Rosi, lat 16: Orgazm to uczucie ciepła, które całkowicie mnie przenika.
Beata, lat 18: Odczuwam pulsującą, gwałtowną rozkosz, ze wspaniałym biciem w okolicy pochwy.
Laura, lat 17: Orgazm mija w ciągu kilku sekund. Lecz kiedy nadchodzi, jest fantastycznie.
Paula, lat 18: W tym momencie poszczególne części mojego ciała zaczynają mnie swędzieć, do chwili kiedy ogarnie mnie orgazm, niczym wzburz.ona fala. W tym momencie wszystko inne przestaje dla mnie istnieć. Celina, lat 16: Całe moje ciało reaguje przyjemnym bólem i wzbudza we mnie silne uczucie miłości. Ina, lat 17: Czuję się zmysłowo podniecona i trochę szalona.
Kiedy nie dochodzi do orgazmu Tania, lat 16: Czuję silne podniecenie w pochwie, ale nie wiem, czy to mój orgazm, czy też silne podniecenie przyjaciela. U wielu dziewcząt i kobiet podczas stosunku nie występuje prawidłowy orgazm. Niektórym wydaje się, że miały orgazm, ale w rzeczywistości wcale go nie osiągnęły. To oczywiście wcale nie jest ważne. Zaufaj swoim uczuciom i ciesz się tym, co czujesz zawsze, kiedy śpisz z przyjacielem.

Znalazłeś się tutaj dzięki współpracy z poniższym serwisem:

Related Post